Saulėtos dainelės

Bendraukime
 

Saulėtos dainelės

Saulėtos dainelės
Autorius (iai): Aldona Belazaraitė-Masiokienė

Prekės kodas: ISMN979-0-59997-062-4
Kaina: 8.76 €
Ketvirtasis Aldonos Belazaraitės-Masiokienės sukurtų dainų rinkinys, skirtas mažiesiems dainininkams ir jų pedagogams

    „Saulėtos dainelės“ – ketvirtasis Aldonos Belazaraitės-Masiokienės sukurtų dainų rinkinys, skirtas mažiesiems dainininkams ir jų pedagogams. Pirmasis leidinys „Ir pabiro vieversėliai“ išleistas 2003 metais. Antrasis - „Tėvynei - gimtai žemei“ – 2006 metais. Trečiasis - „Prie šaltinio skaidraus“, - kartu su šiuo leidiniu, 2016 metais.

    „Saulėtos dainelės“ , kaip ir „Prie šaltinio skaidraus“, pasirodė po ilgesnės pertraukos. Čia sudėtos 45 dainelės.  Jas sukurti įkvėpė mėgstamiausių poetų eilėraščiai: Martyno Vainilaičio, Janinos Degutytės, Aldonos Puišytės ir kitų...

    Kompozitorės kūryba glaudžiai susijusi su lietuvių liaudies dainomis, tarp kurių ji pati užaugo, iš kurių kaip iš skaidraus neišsenkančio šaltinio sėmėsi kūrybinio įkvėpimo, malšino tautiškumo troškulį. Džiugu, kad šiandien vis dar vertinama liaudies melodija, tautinės dainos aranžuojamos, pritaikomos šiuolaikiniams atlikėjams ir muzikos instrumentams.

    Šiame rinkinyje tinkamų dainų suras visi muziką mėgstantys žmonės – jaunimas, vaikai, jų tėveliai, o ypač muzikos pedagogai, solistai bei kolektyvai.

 

 

 

Perkamiausios prekės
2023 MUZIKOS BARAI - leidinio prenumerata
2023 MUZIKOS BARAI - leidinio prenumerata
30.00 €
Giuseppe Verdi. TRAVIATA (seansas)
Giuseppe Verdi
Medijų opera, spektaklis
300.00 €