Spektaklis „ARFOS GLISSANDO“

Bendraukime
 

Spektaklis „ARFOS GLISSANDO“

Spektaklis „ARFOS GLISSANDO“
Spektaklis „ARFOS GLISSANDO“

Sudarytojas: Audronė Žigaitytė

Prekės kodas: tarp natų 2
Atlieka: Joana Daunytė (arfa) ir Vita Marija Daunytė (fleita). Dalyvauja Vesta Gineitytė ir Irina Nazarenko (šokis). Režisierė Marija Simona Šimulynaitė.

Spektaklyje „ARFOS GLISSANDO“ atskleidžiama šalto ledo ir krištolo forma. Čia demonstruojamos moderniosios arfos techninės ir spalvinės galimybės. Subtiliai ir moderniai perteikiami 200 metų laikotarpio prancūzų arfininkų ir kompozitorių kūrybos motyvai. Prancūzų kompozitorių muzika yra nepaprastai spalvinga, tapybiška, savito kūrybinio braižo, kurį didingas karališkas instrumentas arfa ir laki, trapi fleita perteikia padedami šiuolaikinio baleto, video meno, bei netikėtų režisūrinių sprendimų.

ATLIEKA
Joana Daunytė (arfa) ir Vita Marija Daunytė (fleita). Dalyvauja Vesta Gineitytė ir Irina Nazarenko (šokis). 
Režisierė Marija Simona Šimulynaitė. Scenografijos, kostiumų ir grimo dailininkės Simona Finkelšteinaitė, Julija Charsika, Paulina Nešukaitytė ir Vita Eidimtaitė. Video instaliacijų autoriai Pijus Balkaitis ir Kazimieras Šalčiūnas. Projekto meno vadovė Audronė Žigaitytė-Nekrošienė

PROGRAMA

Marcel Tournier         Féerie ( Prelude et  Danse) ( arfa) 
Marin Marais              Les Folies d'Espagne (fleita) 
Nicolas-Charles          Bochsa Zitti, Zitti du Barbier de Seville (arfa) 
Claude Debussy          Syrinx (fleita)
Henriete Rrenié          Danse des Lutins (arfa) 
Arthur Honegger         Danse de la Chevre (fleita) 
Henriete Rrenié          Contemplation (arfa) 
Jacques Ibert               Entr'acte (arfa ir fleita)

NUOTRAUKŲ GALERIJA

DĖL SPEKTAKLIO UŽSAKYMO KREIPTIS
Audronė Žigaitytė-Nekrošienė 

+37068614066 
audrone@muzikusajunga.lt 
www.muzikusajunga.lt

Eugenijus Kaminskis 
+37064301306 
eugenijus@muzikusajunga.lt 
www.muzikusajunga.lt

APIE ATLIKĖJAS

Joana Daunytė yra šeimyninio ansamblio „Regnum Musicale“ narė. Ji aktyviai dalyvauja atvirose pamokose Lietuvoje bei meistriškumo kursuose užsienyje, semiasi sceninės patirties iš geriausių pasaulio pedagogų: amerikiečių pedagogės S. McDonald,  rusų pedagogės M. Agazarian, ne kartą tobulinosi pas britų pedagogę S. Kangą, prancūzę S. Chatron. Arfininkė stažavosi Villecroze muzikos akademijoje kartu su M.-C. Jamet. Muzikų rėmimo fondo dėka J. Daunytė yra gavusi padėkas iš Lietuvos respublikos prezidentų V. Adamkaus ir D. Grybauskaitės už aukštus muzikinius pasiekimus ir Lietuvos vardo garsinimą užsienyje. Arfininkė atliko ne vieną lietuvių kompozitorių kūrinių premjerą. 2013 m. atlikėja debiutavo kaip solistė Lietuvos Nacionalinėje filharmonijoje: kartu su prancūzų dirigentu Olivier Granjean ir Lietuvos Nacionaliniu simfoniniu orkestru atliko C. Reinecke Koncertą arfai ir orkestrui. Atlikėja yra grojusi Lietuvos Nacionalinės filharmonijos, Kauno filharmonijos, Klaipėdos koncertų salėse, Amsterdamo Concert Gebouw, Liuksemburgo filharmonijos ir kitose koncertų salėse. Bendradarbiavo su Nyderlandų filharmonijos simfoniniu orkestru bei žymiausiais Lietuvos meno kolektyvais, tokiais kaip Lietuvos kamerinis orkestras, LNSO, Lietuvos Valstybinis simfoninis orkestras, ansamblis „Musica Humana“, Šv. Kristoforo kamerinis orkestras, choras „Jauna Muzika“.

Vita Marija Daunytė – šeimyninio ansamblio „Regnum Musicale“ narė. Fleitininkė – daugelio konkursų dalyvė ir laimėtoja, tarp kurių 2005 ir 2007 m. Respublikinis Juozo Pakalnio pučiamųjų konkursas (III ir I vietos), 2006 m. Tarptautinis Karlo Stralio konkursas Latvijoje (II vieta), 2007 m. Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Citta di Barletta“ Italijoje (Grand Prix), 2007 m. Tarptautinis konkursas „Gradus ad Parnasum“ (II vieta). V. M. Daunytė nuolat siekia profesinio meistriškumo ir dalyvauja tarptautiniuose meistriškumo kursuose. Jos mokytojais buvo garsūs fleitininkai: prof. Barbara Gisler-Haase, prof. Rennate Greis-Armin (Vokietija), prof. Algirdas Vizgirda, prof. Pascalis Gresset, Williamas Bennettis, prof. Vieri Bottazzini. 2008 m. Vita Marija gavo Lietuvos Respublikos prezidento V. Adamkaus bei Lietuvos Respublikos vyriausybės padėkas už aukštus muzikinius pasiekimus ir Lietuvos vardo garsinimą užsienyje.

Vesta Gineitytė ir Irina Nazarenko – baleto artistės, „Baltijos baleto teatro“ (vadovaujamo režisierės, choreografės M. S. Šimulynaitės) narės. „Šokis tampa kūno kalba, tam tikra koncentruota žinute žiūrovams, kur jau nereikia įmantrių kostiumų ar ilgų meilės istorijų. Vertinga, nes tikra, apgalvota, išjausta“, - teigia V. Gineitytė ir I. Nazarenko.

 

 

 

 

Perkamiausios prekės
M. K. Čiurlionis. Simfoninės poemos Jūra, Miške ir kantata  De Profundis
LMS
Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras, Kauno valstybinis choras; diriguoja Juozas Domarkas
20.00 €
2024 MUZIKOS BARAI - leidinio prenumerata
Audronė Žigaitytė
2024 MUZIKOS BARAI - leidinio prenumerata
30.00 €